Stéphane BUFFETAUT : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Klub nezavisnih zastupnika za Europu naroda - Član

Nacionalne stranke 

  • 20-07-1997 / 19-07-1999 : Mouvement pour la France (Francuska)

Zastupnik 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 13-03-1998 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 14-05-1998 / 19-07-1999 : Odbor za pravna pitanja i prava građana

Zamjenik 

  • 19-09-1997 / 14-05-1998 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 22-10-1997 / 13-03-1998 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte
  • 22-10-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike
  • 14-05-1998 / 19-11-1998 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove