José Manuel DUARTE CENDÁN : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 10-09-1990 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 10-09-1990 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Potpredsjednik 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske

Zastupnik 

  • 14-09-1990 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Odbor za proračune