Graham BOOTH : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-2004 / 30-09-2008 : Klub zastupnika Neovisnost/demokracija - Član

Nacionalne stranke 

  • 20-07-2004 / 30-09-2008 : UK Independence Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Odbor za regionalni razvoj
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Odbor za regionalni razvoj
  • 31-01-2007 / 30-09-2008 : Odbor za međunarodnu trgovinu

Zamjenik 

  • 23-10-2007 / 28-09-2008 : Odbor za ustavna pitanja

all-activities 

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.