Mindaugas BASTYS : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Lietuvos Socialdemokratų Partija (Litva)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Lietuvos Socialdemokratų Partija (Litva)

Zastupnik 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i potrošačku politiku

Promatrač 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i potrošačku politiku