Eiki BERG : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Res Publica (Estonija)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Res Publica (Estonija)

Zastupnik 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za vanjske poslove, ljudska prava te zajedničku sigurnosnu i obrambenu politiku

Promatrač 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za vanjske poslove, ljudska prava te zajedničku sigurnosnu i obrambenu politiku

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika