Robert FICO : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Smer (Slovačka)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Smer (Slovačka)

Zastupnik 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za slobode i prava građana, pravosuđe i unutarnje poslove

Promatrač 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za slobode i prava građana, pravosuđe i unutarnje poslove

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika