Josef BONNICI : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 09-05-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Promatrač
  • 01-05-2004 / 06-05-2004 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 09-05-2003 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)
  • 01-05-2004 / 06-05-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)

Zastupnik 

  • 03-05-2004 / 06-05-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 03-05-2004 / 06-05-2004 : Odbor za prava žena i jednake mogućnosti

Promatrač 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za prava žena i jednake mogućnosti

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika