Jozef HERIBAN : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 09-09-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Europske liberalne, demokratske i reformne stranke - Član

Nacionalne stranke 

  • 09-09-2003 / 30-04-2004 : Aliancia nového občana (Slovačka)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Aliancia nového občana (Slovačka)

Zastupnik 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Promatrač 

  • 25-09-2003 / 30-04-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku