Maria del Carmen ORTIZ RIVAS : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 08-03-2004 / 31-03-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 08-03-2004 / 31-03-2004 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik 

  • 11-03-2004 / 31-03-2004 : Odbor za proračune
  • 11-03-2004 / 31-03-2004 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Zamjenica 

  • 09-03-2004 / 31-03-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku