Gábor DEMSZKY : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-2004 / 28-10-2004 : Klub zastupnika Saveza liberala i demokrata za Europu - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 20-07-2004 / 28-10-2004 : Szabad Demokraták Szövetsége (Mađarska)

Zastupnik 

  • 21-07-2004 / 28-10-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 15-09-2004 / 28-10-2004 : Izaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i MongolijomIzaslanstvo u odborima za parlamentarnu suradnju između EU-a i Kazahstana, EU-a i Kirgistana, EU-a i Uzbekistana te za odnose s Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom

Zamjenik 

  • 22-07-2004 / 28-10-2004 : Odbor za proračune

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.