Massimo D'ALEMA : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-2004 / 27-04-2006 : Klub socijalista u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 21-07-2004 / 27-04-2006 : Democratici di Sinistra (Italija)

Predsjednik 

  • 21-09-2004 / 27-04-2006 : Izaslanstvo za odnose s Mercosurom

Zastupnik 

  • 21-07-2004 / 06-06-2005 : Odbor za vanjske poslove
  • 21-07-2004 / 27-04-2006 : Odbor za ribarstvo
  • 13-09-2004 / 27-04-2006 : Pododbor za sigurnost i obranu
  • 15-09-2004 / 20-09-2004 : Izaslanstvo za odnose s Mercosurom
  • 22-09-2004 / 27-04-2006 : Konferencija predsjednika izaslanstava
  • 07-06-2005 / 27-04-2006 : Odbor za međunarodnu trgovinu

Zamjenik 

  • 21-07-2004 / 12-09-2004 : Pododbor za sigurnost i obranu
  • 15-09-2004 / 27-04-2006 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba i Unijom Arapskog Magreba (uključujući Libiju)
  • 07-06-2005 / 27-04-2006 : Odbor za vanjske poslove

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.