Vito BONSIGNORE : 7. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 14-07-2009 / 30-06-2014 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 14-07-2009 / 22-01-2014 : Il Popolo della Libertà (Italija)
  • 23-01-2014 / 30-06-2014 : Nuovo Centrodestra (Italija)

Zastupnik 

  • 16-07-2009 / 09-03-2010 : Odbor za ribarstvo
  • 16-09-2009 / 30-06-2014 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 08-10-2009 / 31-07-2011 : Poseban odbor za financijsku, ekonomsku i socijalnu krizu
  • 10-03-2010 / 30-06-2014 : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran

Zamjenik 

  • 16-07-2009 / 18-01-2012 : Odbor za proračune
  • 16-09-2009 / 09-03-2010 : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran
  • 16-09-2009 / 30-06-2014 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju između EU-a i Rusije
  • 10-03-2010 / 18-01-2012 : Odbor za ribarstvo
  • 17-06-2010 / 30-06-2011 : Poseban odbor za političke izazove i proračunska sredstva za održivu Europsku uniju nakon 2013.
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Odbor za proračune
  • 19-01-2012 / 30-06-2014 : Odbor za ribarstvo

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Izjave 

Izjava o financijskim interesima