Daniela BURUIANĂ-APRODU : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Nezavisni zastupnici
  • 01-01-2007 / 14-01-2007 : Nezavisni zastupnici
  • 15-01-2007 / 13-11-2007 : Klub zastupnika Identitet, tradicija i suverenitet - Članica
  • 14-11-2007 / 09-12-2007 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Partidul România Mare (Rumunjska)
  • 01-01-2007 / 09-12-2007 : Partidul România Mare (Rumunjska)

Zastupnik 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 31-01-2007 / 09-12-2007 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača
  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Čilea

Zamjenica 

  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Izaslanstvo za odnose s Bjelorusijom

Promatračica 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.