Sorin FRUNZĂVERDE : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 10-12-2007 / 07-01-2008 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član
  • 08-01-2008 / 04-06-2008 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 10-12-2007 / 07-04-2008 : Partidul Democrat (Rumunjska)
  • 08-04-2008 / 04-06-2008 : Partidul Democrat-Liberal (Rumunjska)

Potpredsjednik 

  • 10-01-2008 / 04-06-2008 : Pododbor za sigurnost i obranu

Zastupnik 

  • 12-12-2007 / 09-01-2008 : Pododbor za sigurnost i obranu
  • 13-12-2007 / 04-06-2008 : Odbor za vanjske poslove
  • 18-12-2007 / 04-06-2008 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Jugoistočne Europe
  • 16-01-2008 / 04-06-2008 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru bivše jugoslavenske Republike Makedonije

Zamjenik 

  • 12-12-2007 / 08-01-2008 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 18-12-2007 / 08-01-2008 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 09-01-2008 / 04-06-2008 : Odbor za razvoj

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.