Roberto FIORE : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 16-05-2008 / 13-07-2009 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 16-05-2008 / 15-04-2009 : Alternativa sociale: Lista Mussolini (Italija)
  • 16-04-2009 / 13-07-2009 : Forza Nuova (Italija)

Zastupnik 

  • 05-06-2008 / 13-07-2009 : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove
  • 05-06-2008 / 13-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s Bjelorusijom
  • 05-06-2008 / 13-07-2009 : Izaslanstvo u Europsko-mediteranskoj parlamentarnoj skupštini

Zamjenik 

  • 03-06-2008 / 13-07-2009 : Odbor za razvoj

all-activities 

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.