Silvio BERLUSCONI : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-1999 / 02-04-2000 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član
  • 03-04-2000 / 10-06-2001 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 20-07-1999 / 10-06-2001 : Forza Italia (Italija)

Zastupnik 

  • 21-07-1999 / 10-06-2001 : Odbor za vanjske poslove, ljudska prava te zajedničku sigurnosnu i obrambenu politiku

Zamjenik 

  • 21-07-1999 / 10-06-2001 : Odbor za slobode i prava građana, pravosuđe i unutarnje poslove

Kontakt