Jens Dyhr OKKING : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-1999 / 30-06-2002 : Klub zastupnika Europe demokracija i raznolikosti - Član
  • 01-07-2002 / 28-02-2003 : Konfederalni klub zastupnika Ujedinjene europske ljevice i Nordijske zelene ljevice - Član

Nacionalne stranke 

  • 20-07-1999 / 13-10-2002 : JuniBevægelsen (Danska)
  • 14-10-2002 / 28-02-2003 : Folkebevægelsen mod EU (Danska)

Zastupnik 

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje, medije i sport
  • 28-09-1999 / 14-01-2002 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora (EGP)
  • 28-09-1999 / 14-01-2002 : Izaslanstva u odborima za parlamentarnu suradnju i izaslanstva za odnose s Ukrajinom, Republikom Bjelarus i Moldovom
  • 17-01-2002 / 28-02-2003 : Odbor za predstavke
  • 07-02-2002 / 28-02-2003 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom

Zamjenik 

  • 21-07-1999 / 06-03-2000 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 21-07-1999 / 26-03-2001 : Odbor za ribarstvo
  • 29-09-1999 / 14-01-2002 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike
  • 06-07-2000 / 05-09-2001 : Privremeni odbor za sustav za presretanje „Echelon”
  • 02-07-2001 / 14-01-2002 : Odbor za ribarstvo
  • 10-09-2001 / 14-01-2002 : Odbor za predstavke
  • 09-09-2002 / 28-02-2003 : Odbor za proračunski nadzor

all-activities 

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici 
Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika