Philip BRADBOURN : 8. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Europski konzervativci i reformisti - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Conservative Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Odbor za proračune
  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Odbor za proračunski nadzor
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju između EU-a i Rusije

Zamjenik 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Odbor za promet i turizam
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Odbor za proračunski nadzor
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 02-10-2014 / 20-12-2014 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Islanda, Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora (EGP) te za odnose sa Švicarskom i Norveškom

Izjave 

Izjava o financijskim interesima