Peter BOSSU : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Socialistische Partij (Belgija)

Zastupnik 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje, medije i sport
  • 06-10-1999 / 11-11-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike
  • 11-11-1999 / 31-12-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovenije

Zamjenik 

  • 22-07-1999 / 31-12-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i potrošačku politiku
  • 16-12-1999 / 31-12-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike