Heribert BARRERA I COSTA : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 21-03-1991 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Duga u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 21-03-1991 / 18-07-1994 : Coalición por la Europa de los Pueblos: Esquerra Republicana de Catalunya (ERC) (Španjolska)

Zastupnik 

  • 15-04-1991 / 14-01-1992 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, medije i sport
  • 10-06-1991 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom