Rapisardo ANTINUCCI : 6. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-06-2008 / 13-07-2009 : Klub socijalista u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-06-2008 / 18-06-2008 : Uniti nell'Ulivo (Italija)
  • 19-06-2008 / 13-07-2009 : Partito Socialista (Italija)

Zastupnik 

  • 07-07-2008 / 13-07-2009 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Zamjenik 

  • 04-07-2008 / 13-07-2009 : Odbor za regionalni razvoj

all-activities 

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih 
Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.