Leonidas BOURNIAS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Nezavisni zastupnici
  • 02-11-1981 / 08-03-1982 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Nea Dimokratia (Grčka)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Nea Dimokratia (Grčka)

Zastupnik 

  • 16-01-1981 / 23-07-1984 : Odbor za političke poslove
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom