Aristidis OUZOUNIDIS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 09-06-1983 / 23-07-1984 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 09-06-1983 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grčka)

Zastupnik 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 16-09-1983 / 23-07-1984 : Odbor za pravna pitanja
  • 16-09-1983 / 23-07-1984 : Odbor za Pravilnik i predstavke