David A. HARRIS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 09-06-1983 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 25-10-1979 / 31-12-1980 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EEZ-a i Grčke