Brendan HALLIGAN : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 02-03-1984 / 23-07-1984 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 02-03-1983 / 23-07-1984 : Labour Party (Irska)

Zastupnik 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Odbor za energetiku i istraživanje
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom