Jean HAMILIUS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1979 / 08-02-1981 : Klub zastupnika liberala i demokrata - Član
  • 09-02-1981 / 14-01-1982 : Klub zastupnika liberala i demokrata - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1979 / 14-01-1982 : Parti démocratique (Luksemburg)

Kvestor 

  • 18-12-1980 / 14-01-1982 : Europski parlament
  • 18-12-1980 / 14-01-1982 : Predsjedništvo Parlamenta

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 01-09-1981 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 14-04-1980 / 01-09-1981 : Odbor za proračunski nadzor
  • 18-12-1980 / 14-01-1982 :