Marc M.J.A. FISCHBACH : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Parti chrétien social (Luksemburg)

Potpredsjednik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za pravna pitanja