Eric FORTH : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 09-07-1981 : Odbor za proračune
  • 10-04-1981 / 20-01-1982 : Odbor za proračunski nadzor
  • 10-07-1981 / 24-10-1983 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 19-02-1982 / 23-07-1984 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Latinskom Amerikom