Assimakis FOTILAS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1981 / 31-08-1981 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Klub zastupnika socijalista - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Grčka)

Zastupnik 

  • 09-02-1981 / 01-09-1981 : Odbor za poljoprivredu
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Odbor za političke poslove