Mauro FERRI : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 09-12-1979 : Klub zastupnika socijalista - Član Predsjedništva
  • 10-12-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista democratico italiano (Italija)

Predsjednik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za pravna pitanja
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za institucijska pitanja

Zastupnik 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za pravna pitanja
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Jugoslavijom