Adam FERGUSSON : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 10-04-1983 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Potpredsjednik 

  • 22-09-1982 / 23-07-1984 : Odbor za političke poslove

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 21-09-1982 : Odbor za političke poslove
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Istočne Europe