Maurice S.R.C. DRUON : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 20-06-1980 : Klub zastupnika europskih progresivnih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 20-06-1980 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francuska)

Potpredsjednik 

  • 14-04-1980 / 20-06-1980 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EEZ-a i Grčke

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 20-06-1980 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 10-12-1979 / 13-04-1980 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EEZ-a i Grčke