André F.E. DILIGENT : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 12-10-1980 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 13-10-1980 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Francuska)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 10-01-1983 : Odbor za političke poslove
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom