Jacques DENIS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Francuska)

Potpredsjednik 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba