Maria Fabrizia BADUEL GLORIOSO : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Članica

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Indipendenti di sinistra (Italija)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za vanjske ekonomske odnose