André BORD : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-04-1982 / 23-07-1984 : Klub zastupnika europskih progresivnih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-04-1982 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francuska)

Zastupnik 

  • 12-05-1982 / 23-07-1984 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 14-01-1983 / 23-07-1984 : Odbor za institucijska pitanja
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo u Zajedničkom odboru Europskog parlamenta i španjolskog parlamenta