Roland BOYES : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om