Cornelis BERKHOUWER : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika liberala i demokrata - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Nizozemska)

Potpredsjednik 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Latinskom Amerikom

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za političke poslove
  • 13-10-1980 / 09-03-1982 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača