Willem ALBERS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Nizozemska)

Zastupnik 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za promet
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Jugoslavijom