Pierre BAUDIS : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 31-12-1980 : Klub zastupnika liberala i demokrata - Član
  • 01-01-1981 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Francuska)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za promet