Enrico BERLINGUER : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 11-06-1984 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 11-06-1984 : Partito comunista italiano (Italija)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za političke poslove