Martin BANGEMANN : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 27-06-1984 : Klub zastupnika liberala i demokrata - Predsjednik

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 27-06-1984 : Freie Demokratische Partei (Njemačka)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 10-12-1979 : Odbor za proračunski nadzor
  • 11-02-1980 / 11-07-1980 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 14-10-1983 / 27-06-1984 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport