Paolo BARBI : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Predsjednik

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Italija)

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za proračune
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za političke poslove