Vincent F.M. ANSQUER : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika europskih progresivnih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francuska)

Predsjednik 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za proračune