Gaetano ARFE' : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista italiano (Italija)

Zastupnik 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo u Zajedničkom odboru Europskog parlamenta i portugalskog parlamenta