Ursula BRAUN-MOSER : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 15-01-1990 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica

Nacionalne stranke 

  • 15-01-1990 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik 

  • 15-01-1990 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 19-01-1990 / 14-01-1992 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 22-02-1991 / 13-03-1991 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)