Mechthild von ALEMANN : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Potpredsjednica

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Njemačka)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za socijalna pitanja, zapošljavanje i radno okružje
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za promet i turizam
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Jugoslavijom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Albanijom, Bugarskom i Rumunjskom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za socijalna pitanja, zapošljavanje i radno okružje
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Albanijom, Bugarskom i Rumunjskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Albanijom, Bugarskom i Rumunjskom