Jean-Louis BORLOO : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 04-09-1992 : sans étiquette (Francuska)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Izaslanstvo za odnose s Islandom

Zamjenik 

  • 29-05-1991 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 15-01-1992 / 04-09-1992 : Odbor za razvoj i suradnju