Giuliano FERRARA : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 17-04-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član
  • 18-04-1994 / 11-05-1994 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito socialista italiano (Italija)
  • 01-01-1991 / 11-05-1994 : Indipendente (Italija)

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Organizacijom ujedinjenih naroda
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Finskom
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Odbor za predstavke
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Finske
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Finske

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, medije i sport
  • 26-10-1990 / 14-01-1992 : Odbor za političke poslove
  • 15-01-1992 / 20-03-1992 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Čehoslovačkom
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s jugoslavenskim republikama
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama bivše Jugoslavije
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama bivše Jugoslavije
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Izaslanstvo za odnose s Češkom Republikom i Slovačkom Republikom