Pristup sadržaju stranice (pritisnite „Enterˮ)
Izravan pristup izborniku za jezike (pritisnite „Enterˮ)
Izravan pristup izborniku za pretraživanje (pritisnite „Enterˮ)
HR - hrvatski
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Vijesti
Teme
Zastupnici
O Parlamentu
Plenarna sjednica
Odbori
Izaslanstva
Izbori
Druge internetske stranice
Druge internetske stranice
Vijesti
Teme
Zastupnici
O Parlamentu
Plenarna sjednica
Odbori
Izaslanstva
Izbori
Multimedia Centre
Internetske stranice predsjednika
Glavno tajništvo
Think tank
EP Newshub
Vama na usluzi
Posjeti
Legislative train
Ugovori i potpore
Registar
Portal otvorenih podataka
Uredi za vezu
Zastupnici
Europski parlament
Pretraži
Pretraži
Ispunite ovo polje
Europski parlament
Pretraži
Izbornik
Početna stranica
Pretraga
Napredno pretraživanje
Pregledaj polukružnu dvoranu za plenarne sjednice
Pregledaj tablicu
Popis u cjelosti
Novi / Bivši
Novi zastupnici
Bivši zastupnici
Asistenti
Imenik
Pretraživanje sastanaka zastupnika u EP-u
Etika i transparentnost
O pravilima za zastupnike
O međuklubovima
Napredno pretraživanje
Ime
Klubovi zastupnika
Svi klubovi zastupnika
Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati)
Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu
Klub zastupnika Renew Europe
Klub zastupnika Zelenih/Europskog slobodnog saveza
Europski konzervativci i reformisti
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Klub zastupnika Ljevice u Europskom parlamentu - GUE/NGL
Nezavisni zastupnici
Države
Sve države
Belgija
Bugarska
Češka
Danska
Njemačka
Estonija
Irska
Grčka
Španjolska
Francuska
Hrvatska
Italija
Cipar
Latvija
Litva
Luksemburg
Mađarska
Malta
Nizozemska
Austrija
Poljska
Portugal
Rumunjska
Slovenija
Slovačka
Finska
Švedska
Izborne jedinice
Sve izborne jedinice
Politička tijela
Sva tijela
Odbori
Izaslanstva
Ostala tijela
Odbori ili izaslanstva, ovisno o prethodnom polju
Sve
Pretraži
Pretraži
Rezultat(i): 59
Preuzmi u PDF formatu
Preuzmi u XML formatu
Matteo ADINOLFI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Christine ANDERSON
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Mathilde ANDROUËT
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Gerolf ANNEMANS
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Belgija
Vlaams Belang
Jordan BARDELLA
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Alessandra BASSO
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Gunnar BECK
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Aurélia BEIGNEUX
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Dominique BILDE
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Anna BONFRISCO
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Paolo BORCHIA
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Annika BRUNA
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Markus BUCHHEIT
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Marco CAMPOMENOSI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Massimo CASANOVA
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Susanna CECCARDI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Patricia CHAGNON
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Angelo CIOCCA
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Rosanna CONTE
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Gianantonio DA RE
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Marie DAUCHY
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Ivan DAVID
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Češka
Svoboda a přímá demokracie
Filip DE MAN
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Belgija
Vlaams Belang
Nicolaus FEST
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Gianna GANCIA
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Jean-Paul GARRAUD
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Paola GHIDONI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Valentino GRANT
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Catherine GRISET
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Roman HAIDER
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Austrija
Freiheitliche Partei Österreichs
Jean-François JALKH
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
France JAMET
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Virginie JORON
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Maximilian KRAH
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Joachim KUHS
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Jean-Lin LACAPELLE
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Danilo Oscar LANCINI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Gilles LEBRETON
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Sylvia LIMMER
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Elena LIZZI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Jaak MADISON
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Estonija
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Thierry MARIANI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Georg MAYER
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Austrija
Freiheitliche Partei Österreichs
Eric MINARDI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Philippe OLIVIER
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Alessandro PANZA
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Aldo PATRICIELLO
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Guido REIL
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland
Antonio Maria RINALDI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Maria Veronica ROSSI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
André ROUGÉ
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Francuska
Rassemblement national
Silvia SARDONE
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Annalisa TARDINO
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Isabella TOVAGLIERI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Tom VANDENDRIESSCHE
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Belgija
Vlaams Belang
Harald VILIMSKY
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Austrija
Freiheitliche Partei Österreichs
Anders VISTISEN
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Danska
Dansk Folkeparti
Marco ZANNI
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Italija
Lega
Bernhard ZIMNIOK
Klub zastupnika Identitet i demokracija
Njemačka
Alternative für Deutschland